Сімейні готелі

Подорожуєте зі дітьми? Ось топ найкращих готелів з хорошою анімацією, аквапарками, та іншими розвагами для дорослих і малих!

Усі ціни вказані за двох дорослих та одну дитину (віком до 12років)

Sultan Gardens 5*

Султан Гарденс — Один з фаворитів серед готелей для сімейного відпочинку. Він не залишить байдужим нікого, хто хоча б раз тут побував. Неперевершений вид на острів Тиран та води Червоного моря, де чудовий кораловий риф!  Готель заслужено відзначений безліччю нагород і, сподіваємося, буде ідеальним місцем для Вашого відпочинку. На любителів активного проведення часу чекають різні анімаційні програми. Дітей порадує водна гірка.

04/11

Виліт

7

Ночей

ALL

Харчування

1086$

Ціна за 2+1

Мережа Pickalbatros Aqua Park, Aqua Blu, Moderna

Мрія кожної дитини — аквапарк з десятками гірок, на яких можна кататись годинами! Таке ви знайдетеу готелях Albatros Aqua Blu та Aqua Park. Готелі будуть хорошим вибором для якісного сімейного, а також активного молодіжного відпочинку. Адже ми знаємо, що аквапарки люблять всі, бо всередині кожного живе дитина. Також поруч знаходиться розважальний комплекс ALF LEILA WA LEILA, IL MERCATO з безліччю ресторанів, барів, кальянів та дискотека TAJ MAHAL.  

05/11

Виліт

7

Ночей

ALL

Харчування

1230$

Ціна за двох

Albatros Moderna — 5* готель; тут можна прекрасно відпочити всією сім’єю або приїхати великою компанією, влаштувати незабутнє день народження, провести медовий місяць. Щоденні вечірні шоу, жива музика, активна анімація не дадуть засумувати. На території готелю є аквапарк для дорослих і для дітей. Як і у всіх готелях мережі Pickalbatros, тут велика кількість тематичних ресторанів, абсолютно безкоштовних для всіх гостей. Кава в безкоштовному кафе Columbus не залишить байдужим нікого — знаємо це з власного досвіду 

 

07/11

Виліт

7

Ночей

ALL

Харчування

1342$

Ціна за двох

Jaz Mirabel та Jaz Belveder

Готелі мережі Jaz цього року є найпопулярнішими серед наших клієнтів. Єгипетська гостинність, високий рівень сервісу, уважне ставленням до кожного гостя є перевагами . Характерною рисою даного готелю є велика кількість номерів для відпочинку сім’єю і невеликий аквапарк. Готель є чудовим доступним місцем для сімейного відпочинку.

 

07/11

Виліт

7

Ночей

ALL

Харчування

1342$

Ціна за двох