ЙОГА-ТУР в Карпатах  «ПРОБУДЖЕНИЙ ЛОТОС»

ЙОГА-ТУР в Карпатах «ПРОБУДЖЕНИЙ ЛОТОС»

Знайди гармонію в Карпатах

Багаторічний досвід і поєднання методів йоги, медитації та психології дозволили нам створити унікальний тур саморозвитку і самопізнання «Пробуджений лотос». Інтенсивна програма курсу дозволить отримати незабутній досвід і захоплюючу подорож вглиб себе і, при вашій повній участі (а не просто присутності) — глибокі трансформації та  зміни.

йога тур, медитація, тур в карпати, йога-тур Карпати, індивідуальний тур, авторська подорож

Для кого розроблений даний тур?

Наша подорож підходить для жінок 18-50 років, яких цікавить саморозвиток, нові знання, здоровий спосіб життя, жіночність, любов до себе, гармонізація себе і свого способу життя, йога, психологія, духовний розвиток, вегетаріанське харчування, покращення якості свого життя. Ця подорож буде також цікавою і для тих, хто вже практикує йогу і тим, хто не має ніякого досвіду взагалі.

Будь чесною з собою

Стрес, напруга, завантаженість, невпевненість, тілесні і емоційні блоки, відсутність стійкого зв’язку з собою — проблеми, які знайомі багатьом жінкам. Ми боїмось критики, нерозуміння, тиску, дискомфорту, визнання своєї слабкості і уразливості, а також  некомпетентності людей, яким можемо довіритись. Проте, якщо у тебе є бажання розвиватися, бажання жити якісно та краще, розуміти особисті прагнення, амбіції, та готовність вчитися і готовність до змін — запрошуємо тебе приєднатись!

Що ми пропонуємо

    Протягом цієї подорожі ви знайдете тілесне і ментальне розслаблення, відпочинок від рутинного життя, очищення розуму і тіла, більш живу і рухливу психіку, живіше і чутливе тіло, досвід більш глибокого і повного проживання своїх почуттів і емоцій, набуття зв’язку з собою і досвід присутності  тут і зараз, гарний настрій, поліпшення зовнішнього вигляду, перепрограмування деяких ментальних установок, заряд енергії та мотивацію для реалізації своїх завдань і планів, велику цілісність і впевненість, самоцінність. 

Разом ми змінимо ваше життя

Для вирішення проблем ми зробимо такі кроки:

  • інтенсивна програма курсу побудована таким чином, що через фізичні практики (медитація пробудження — кундаліні медитація, йога з глибокою обробкою і йога-нідра — йога розслаблення), ми прийдемо до заспокоєння розуму, емоційної рівності, присутності в тут і зараз, стабільності, розслабленому і спокійному стану розуму і тіла);
  • через трансформаційні, психологічні ігри, ви зможете отримати іншу точку зору на свої ситуації, ресурс для подальшого руху, підвищення свого рівня усвідомленості, зможете навчитися бачити підказки життя, навчитесь звертати увагу на невеликі зміни, які сприяють зростанню.
  • ми гарантуємо новий унікальний досвід і нові знання про себе,  цікаву компанію і ресурсне вкладання часу в себе.

Автори даного туру

Марина Правдюк 

Психолог, психотерапевт, коуч та духовний практик. Марина є співзасновником студії особистості «Mіra center», автором та ведучою тренінгів і майстер-класів на теми самопізнання та гармонії у відносинах. Також вона є майстером роботи з метафоричними асоціативними картами, ведучою трансформаційних ігор, а також працює за технікою «Духовна інтеграціоніка».  Досвід роботи становить понад 9 років.

 

 

Наталія Ка

Наталія є сертифікованим викладачем йоги Айенгара для початкового рівня. Неодноразово брала участь в йога-конференціях, що проводяться «Yoga Journal», навчаючись у Майи Файнс (кундаліні-йога), Габріелли Джубіляра, Еріка Пасквела, Меган Фокс і ін. Під час поїздок в Індію, вона протягом 3-х років регулярно навчалася в Himalaja Iyiengara Yoga Centre; більше двох років навчалася Йоги-Тіней у Філіпа Іванова (учень Шандора Ремета, засновника даного напрямку),крім Росії та Індії, Наталія також навчалася в Лаосі, Китаї, Таїланді та Англії. Протягом 10 років займається аюрведичним масажем.

Місце проведення туру

Учасники туру будуть проживати в садибі «під Тростяном». Це райський куточок в Карпатах у селищі Славське (Львівська обл.)  

Це трьохповерховий будинок на 5 номерів. На першому поверсі — вітальня з каміном, кухня, санвузол. На другому поверсі — 3 двомісні номери, 2 санвузли. На третьому поверсі — двомісний номер; чотиримісний номер. У будинку є сауна для повного реклаксу 🙂

Самі тренінги будуть проводитись у Сreative Residence MC 6 . Це сучасний котедж, з панорамними вікнами на Карпати: вигляд цього місця  надихає!

 

З нас — приємні бонуси 😉

Наша подруга — молодий дизайнер з Києва, люб’язно надасть нам еко-подушечки для арома-медитації, якими ми будемо користуватися при практиці йога-Нідра і при бажанні ви зможете придбати її в особисте користування в будь-який момент нашого туру.

Дати і вартість

Тур відбудеться з 7 по 10 червня 2018р.

Вартість туру: 4800грн

Ціна включає: заняття йогою, медитацією, тренінги в центрі Creative Residence MC 6, трьохразове вегетаріанське харчування, проживання 3 ночі в садибі «Під Тростяном».

Максимальна кількість учасників — 12 осіб, тому поспіши! 🙂

P.S. Учасникам даної подорожі необхідно взяти з собою килимок для йоги, одяг для йоги, яке облягає тіло і дозволяє викладачу бачити рухи, одяг для ранкових медитацій — зручне, яке не ускладнює рухи в одязі з дихаючої тканини, плед і теплі шкарпетки для практики йога-Нідра.